0216 446 66 36 ÖN KAYIT FORMU
Alternate Text

Okutan Koleji’nde tüm çalışanlarımızın kendilerini, büyük ailemizin bir parçası olarak hissetmeleri arzu ediyoruz. Bu ailenin tüm üyelerinin, başarı ve fırsatlarını artırmaları için olanak sağlayan çalışma ortamları sağlamanın önemine inanıyor, stratejilerimizi gelişim odaklı olarak kurguluyoruz. Bununla birlikte öğretmenlerimizin öğrencilerimize zengin ve etkin bir öğrenme ortamı sunmalarını, diğer çalışanlarımızın ise bu öğrenme ortamının oluşmasında özverili desteklerini bekliyoruz.

Akademik ya da idari ekiplerde yer alacak adaylardan, kendi alanlarında uzman olmalarının yanı sıra, Okutan Koleji değerlerini içselleştirip, bu değerleri yansıtabilme potansiyellerine sahip olmalarını bekliyoruz. Hedefimiz yüksek motivasyonlu insan kaynağı oluşturmak ve kurumsal hedeflerimiz ile çalışanlarımızın bireysel hedeflerini örtüştürmektir. Adil, şeffaf ve «önce insan» ilkesiyle hareket ediyor, yönetim anlayışımızın çalışanlarımızca hissedilmesini önemsiyoruz.

Sizde bu misyonun bir parçası olmak istiyorsanız info@okutankoleji.com adresinden güncel özgeçmişinizi paylaşabilir ya da aşağıdaki butonlar aracılığıyla başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

AÇIK POZİSYONLAR

ANAOKULU MÜDÜRÜ
KAMPÜS MÜDÜRÜ
İLKOKUL MÜDÜR YARDIMCISI
ORTAOKUL MÜDÜR YARDIMCISI
AKIL OYUNLARI ÖĞRETMENİ
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ
DRAMA ÖĞRETMENİ
FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ
GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
İSPANYOLCA ÖĞRETMENİ
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
MÜZİK ÖĞRETMENİ
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ
PSİKOLOG
SINIF ÖĞRETMENİ
SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ
TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
KURUMSAL PAZARLAMA UZMANI
VELİ İLİŞKİLERİ SORUMLUSU

** Aksi belirtilmediği sürece, bu pozisyonların işe başlama tarihi 1 Ağustos 2019’dir.

Biz Sizi Arayalım
© 2019 Okutan Koleji Tüm Hakları Saklıdır.