0216 446 66 36 / 0216 446 66 35 ÖN KAYIT FORMU
Proje ile Öğreniyorum
Alternate Text
ORTAOKUL EĞİTİM SİSTEMİMİZ

Ortaokul eğitimimiz, içinde bulunduğumuz yüzyılın gerektirdiği tüm sosyal yaşam becerileri ve akademik becerilere sahip bireyler yetiştirme doğrultusunda tasarlanmıştır. Ortaokul kademesindeki öğrencilerimiz öğrenim yolculuğunda etkin katılımcılar olmaya hazırlanırken şevk ve empati ile şekillenen yaşam boyu öğrenme arayışının ilhamını vermeyi hedefliyoruz.

Alternate Text
Alternate Text

Bu hedeflerimiz doğrultusunda eğitim sürecimiz deneyimli eğitim kadromuz tarafından konusunda uzman akademisyenler danışmanlığında MEB müfredatına uygun olarak, ENOKSİS (Mizaç Merkezli Eğitim), IB, Dijital Eğitim, Düşünme Becerileri Eğitimi ve Sosyal Yaşam Becerileri Eğitimi modelleriyle harmanlanarak hazırlanmıştır. Ulusal ve Uluslararası Sınav ve Yarışmalarla öğrencilerimizi Dünya vatandaşı olma yolunda hazırlarken, özgüvenlerini kazanmış, sorumluluk bilinçleri yüksek bireyler olarak yetiştiriyoruz.

Bu eğitim modeliyle yetiştirilen Okutan Koleji öğrencileri, kendi geleceklerine yön verebilen, akademik, sosyal, kişisel ve psikolojik gelişmişlikle üniversite yaşamına hazırlanan, 2 yabancı dili iyi seviyede konuşabilen, bilinçli kariyer tercihi ve planlaması yapabilen, çağdaş, araştırmacı, eleştirel bakış açısına sahip, sorumluluk sahibi, çevreye ve insana saygılı bireyler olarak yetiştirilmektedir.

Biz Sizi Arayalım
© 2022 Okutan Koleji Tüm Hakları Saklıdır.