0216 446 66 36 / 0216 446 66 35 ÖN KAYIT FORMU
Alternate Text

Erkin Okutan Hakkında

Okutan Koleji kurucusu Erkin Okutan, 1971 Rize Ardeşen doğumlu, iki erkek ve bir kız çocuk babasıdır. Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi İngilizce Matematik Öğretmenliği bölümü mezunudur. Lisans eğitiminin ardından Türkiye’nin önde gelen özel okul ve kolejlerinde öğretmen olarak ve yönetim kademelerinde görev aldıktan sonra 1999 yılında dershane, etüt merkezi, yayıncılık alanlarında faaliyet veren «Okutanlar Eğitim Kurumları» markasıyla eğitim sektörüne giriş yapmış, 2014 yılında Tuzla’da kurduğu Okutan Koleji ile özel okul sektörüne adım atmıştır.

8. yılında Tuzla’da 2 Anaokulu Kampüsü ve Merkez Kampüsü ile birlikte faaliyetlerine devam eden Okutan Koleji, Erkin Okutan’ın vizyonuyla hızlı büyümesini sürdürmektedir.

Alternate Text

“Her çocuk özeldir ve bir bireydir.” yaklaşımını benimseyen Okutan Koleji, öğrencilerin içindeki potansiyeli en üst noktaya taşımaları için gerekli tüm ortamı sağlayarak, sosyal ve kişisel olarak dönüşüm sağlayacakları bu benzersiz yolculukta öğrencilerine rehberlik etme görevini üstlenmektedir.

Okutan Koleji kurulduğu 2014 yılından bugüne, kurumsallaşmış yapısı, profesyonel yönetici ekibi ve deneyimli öğretmen kadrosu ile tüm kampüslerinde aynı hizmet kalitesi ile sizleri karşılamaktadır.

Biz Sizi Arayalım
© 2022 Okutan Koleji Tüm Hakları Saklıdır.